KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16463281
nr 1646 3281
Oidentifierad konstnär Ulriksdal, Signerad. Olja på duk, 65x92 cm, yttermått inklusive ram: 86x114 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:50:36
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr